הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים תיקנים

הדברת ג'וקים ותיקנים

הג'וק, או בשמו היותר מקצועי "תיקן", הנו אחד החיות היותר מטרידות ואף מזיקות. מדובר בחרק שלרוב יימצא בסביבה חמה, הוא נע במהירות על גבי רגליים וכנפיים והוא ידוע כשורד אמתי. להלן מספר עובדות על אותה חיה מרתיעה: למרות שרובם נראים זהים יש יותר מ3,500 סוגים, הג'וקים יכולים להתקיים כשבוע ימים מבלי לאכול, הם עשויים להאריך חיים עד לכדי שלוש שנים ובנוסף הם גם עמידים בפני קרינה.

הדברת ג'וקים  – מקצועיות לצד עמידות

הג'וק אינו רק מלחיץ, אלא הוא גם עשוי להוות סכנה תברואתית. אי לכך, גם אם הקפדתם על סתימת חורים, וגם אם אתם מחטאים מגוון אזורי מסתור אופציונאליים, עדיין סביר ביותר שהג'וק יימצא את דרכו אל ביתכם, ועל כן עתה השלב הבא הוא לפנות לקבל עזרה מקצועית, וכאן חברת "בר הדברות" תשמח לסייע לכם על הצד הטוב והמקצועי ביותר להשאיר את הבעיה מאחוריכם, וזאת כי גם אם הג'וק הינה חיה מאוד עמידה, הרי שחברת "בר הדברות" מאוד מקצועית בתחום. בתחילת העבודה מזהים את סוג הג'וק. האם מדובר בתיקן אמריקאי, תיקן גרמני או סוג אחר ואז מחליטים איך להדביר.

הדברת ג'וקים – חומרי הדברה ידידותיים לסביבה

חברת "בר הדברות" בעלת ניסיון עשיר וידע מקיף עבור טיפול בכול סוג של מזיק. החברה עובדת אך ורק עם חומרים ירוקים, ללא ריח ושמורשים על ידי המשרד להגנת הסביבה. חברי הצוות עובדים עם פתרונות ההדברה המתקדמים ביותר ואך מעניקים ללקוח ייעוץ מלומד עד לכדי פתרון מלא של הבעיה. כמו כן, החברה מקפידה על כללי בטיחות ואף מעניקה אחריות מלאה על טיב העבודה.

הדברת ג'וקים – להיות בידיים טובות

חברת "בר הדברות" מאמינה בבטיחות ובמהירות תגובה, ומאפיינים אלו ניחנים לאורך כל הדרך. כך למשל לקוחות חברת "בר הדברות" זוכים לחזור אל הבית כבר שעה לאחר הטיפול ואף לדעת שהבעיה הינה נחלת העבר. בסוף ההדברה גם תקבלו הדרכה קצרה על איך למנוע את חזרת הבעיה.אי לכך, אם גם אתם מבקשים להיפטר מהבעיה עוד אתמול ואם גם אתם מבקשים להיות רגועים וכמובן שגם מרוצים, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולדעת שאתם בידיים טובות.

נשארו שאלות, מבקשים לתאם פגישה, או פשוט רק להתייעץ בנושא הדברת ג'וקים? הרימו טלפון למספר 052-5495454 ותרוויחו מניסיון עשיר, חומרים מתקדמים, ותוצאות שמדברות בעד עצמן!

קרא עוד: הדברה לבית | הדברה לעסקים