הדברה בכפר-סבא

אבישי בר הדברות מבצע הדברה בכפר סבא שכוללת הדברה בכל שכונות העיר ואזורי התעשייה וגם בישובי האזור.

הדברת מזיקים תופסת כותרות בעיקר בקיץ, בימים החמים. נדמה כי כל המזיקים למיניהם מחליטים לתקוף דווקא בימים שכאלו, דווקא כשכולנו מיוזעים, עצבניים ובעיקר מחפשים מזגן ופינה קרירה להתרעננות. ואכן, עבודת ההדברה היא בעיקרה בימים החמים, ימי הקיץ, אך עם חורף כמו שלנו כאן בארץ, שיותר דומה לקיץ אירופאי, פעולות ההדברה אמנם פוחתות אך עדיין נדרשות לכולנו.

אזורי הדברה

אבישי בר- הדברה ירוקה, מדביר באזורים רבים בארץ ובניהם הדברה באזור השרון, והדברה בכפר סבא ובמשך כל עונות השנה. אנו פועלים להדברת אזורי מגורים ועסקים מגוונים ומוזעקים בכל שעות היממה לטיפול במזיקים שונים.

הדברה בכפר סבא- הדברה לעסקים

עסק, כמו כל עסק, מביא אתו מלווים שונים, חלקם נעימים לעין וחלקם מזיקים רבות לעסק. אבישי בר- הדברה ירוקה מוזמן להדביר בבתי עסק שונים כמו:

  • מסעדות
  • בתי קפה
  • מפעלי תעשייה
  • בתי מלון
  • משרדים וחדרי מדרגות
  • מחסנים

ומקומות רגישים נוספים….

מבצע הדברה של המזיקים הבאים:

בעסקים, יותר מאשר בבית, העסק הוא הפנים שלנו ומקור הפרנסה. בכל פעם בה נצפים מזיקים בעסק, קחו בחשבון כי הבעיה לא תיעלם מעצמה, ואף הפוך מזה, היא גדלה ומתפשטת ברחבי העסק ובמידה ולא יטופלו כראוי, העסק עלול אף להגיע למצב של השבתה עד לפתרון מלא ומיטבי.

בכל הקשור להדברת עסקים, אנו מבצעים גם הדברה בכפר סבא ובזמן אמת, מגיעים לבית העסק מבצעים בדיקה וסריקה מקדימה על מנת לזהות את סוג המזיק ו/או הטפיל ובוחרים את סוג ההדברה המתאימה ביותר. במקרים רבים אנו נדרשים להדברה ירוקה, המבוססת על חומרים טבעיים שאינם מזיקים לבני אדם ו/או הסביבה, כך שאם מדובר בעסקי מזון או עסקים רגישים במיוחד, ההדברה מבוצעת עם חומרים אלו ואין צורך להפסיק את פעילות העסק כלל כמו גם תוכלו לחזור אליו מיד בתום ההדברה.

אבישי בר- הדברה ירוקה, הינו מדביר מוסמך ובעל רישיון הדברה מטעם משרד הבריאות ואיכות הסביבה. אנו חברים באיגוד המדבירים בישראל ובעלי ניסיון רב שנים בתחום.

אם יש בעיה אז כדאי לקרוא למדביר ולא לנסות לטפל לבד. מדביר מנוסה עם רישיון יידע לזהות את המזיק ובהתאם לזה לבצע הדברה מתאימה.

נוסף לזה המדביר יידע לתת המלצות לבעלי המקום כדי למנוע את חזרת הבעיה.

התקשרו עכשיו 052-5495454

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.